PULL POSITION, AANGENAAM

HÉT ONLINE MARKETINGBUREAU

VOOR DE TUINBOUW

Aangenaam: Pull Position, met beide benen op de tuinbouwgrond. Gestart in 2007 door toenmalig collega’s John en Frank. Samen met een derde collega zagen zij kansen voor marketing in de tuinbouw, een toen nog onderbelicht onderwerp. Samen startten zij Pull Position, wiens naam refereert naar de pull strategie: vraag creëren bij de (eind)klant. Iets waar we nog steeds sterk in geloven. In de jaren die erop volgden, werd het team uitgebreid en maakte Pull Position vele ontwikkelingen door. Inmiddels bestaan we al 12,5 jaar en zijn we gegroeid naar een team met verschillende specialisten.

Frank
FRANK
VAN MIL

MANAGING PARTNER & STRATEGISCH ADVISEUR

+31 (0)6 19 11 84 03
frank@pullposition.nl

John
JOHN
OLSTHOORN

MANAGING PARTNER & SALES ADVISEUR

+31 (0)6 19 11 84 08
john@pullposition.nl

Patricia
PATRICIA
DE VRIES-PETTERSON

COMMUNICATIE SPECIALIST

+31 (0)6 45 99 20 19
patricia@pullposition.nl

Annelene
ANNELENE
SONNEVELD-WEERHEIM

MARKETING SPECIALIST

+31 (0)6 82 97 73 75
annelene@pullposition.nl

Profielfoto Linda_Pull Position
LINDA
DE RUYTER

ONLINE MARKETEER

+31 (0)6 82 58 96 58
linda@pullposition.nl

Iris
IRIS
DE SMET

DIGITAL MARKETEER

+31 (0)6 19 11 84 45
iris@pullposition.nl

Karin
KARIN
VAN LUIJK

CONTENT MARKETEER

+31 (0)6 82 43 31 47
karin@pullposition.nl

Mirella
MIRELLA
TAAL

ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER

+31 (0)174 640 400
administratie@pullposition.nl

Ruud
RUUD
OLSTHOORN

SALES ADVISEUR
INTERNATIONAL MARKET ACTIVATION

+31 (0)6 17 98 69 50

WE HOREN
GRAAG VAN JE

NIEUWSGIERIG? VRAGEN? SOLLICITEREN?