PULL POSITION, AANGENAAM

HÉT ONLINE MARKETINGBUREAU

VOOR DE TUINBOUW

Aangenaam: Pull Position, met beide benen op de tuinbouwgrond. Gestart in 2007 door toenmalig collega’s John en Frank. Samen met een derde collega zagen zij kansen voor marketing in de tuinbouw, een toen nog onderbelicht onderwerp. Samen startten zij Pull Position, wiens naam refereert naar de pull strategie: vraag creëren bij de (eind)klant. Iets waar we nog steeds sterk in geloven. In de jaren die erop volgden, werd het team uitgebreid en maakte Pull Position vele ontwikkelingen door. Inmiddels bestaan we al 12,5 jaar en zijn we gegroeid naar een team met verschillende specialisten.

Frank
FRANK
VAN MIL

STRATEGIE & ORGANISATIE

+31 (0)6 19 11 84 03
frank@pullposition.nl

John
JOHN
OLSTHOORN

VERKOOP

+31 (0)6 19 11 84 08
john@pullposition.nl

Patricia
PATRICIA
DE VRIES-PETTERSON

MARKETING & COMMUNICATIE

+31 (0)6 45 99 20 19
patricia@pullposition.nl

Annelene
ANNELENE
SONNEVELD-WEERHEIM

VERKOOP & MARKETING

+31 (0)6 82 97 73 75
annelene@pullposition.nl

Jos
LINDA
DE RUYTER

ONLINE MARKETING & COMMUNICATIE

+31 (0)6 82 58 96 58
linda@pullposition.nl

Iris
IRIS
DE SMET

ONLINE COMMUNICATIE

+31 (0)6 19 11 84 45
iris@pullposition.nl

Karin
KARIN
VAN LUIJK

MARKETING & MEDIA

+31 (0)6 82 43 31 47
karin@pullposition.nl

Mirella
MIRELLA
TAAL

ADMINISTRATIE

+31 (0)174 640 400
administratie@pullposition.nl

Ruud
RUUD
OLSTHOORN

INTERNATIONAL MARKET ACTIVATION

+31 (0)6 17 98 69 50

WE HOREN
GRAAG VAN JE

NIEUWSGIERIG? VRAGEN? SOLLICITEREN?